З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА У ЛЬВОВІ ВІДЗНАЧИЛИ 11 АРХІТЕКТОРІВ, СЕРЕД ЯКИХ ОФІЦЕРИ ЗСУ

До Дня Архітектури України 30 червня 2023 р. в Будинку архітектора «Пороховій Вежі» – Львівська спілка Архітекторів спільно з Департаментом архітектури та містобудування Львівської ОВА за підтримки очільників Львівської обласної військової адміністрації – Максима Козицького і Львівської обласної ради – Юрія Холода відзначили 11 архітекторів, серед яких військові та офіцери ЗСУ. 

«Маємо не лише пам’ятати і цінувати тих, хто формував українську архітектуру впродовж століть, але й відзначати зусилля сучасних архітекторів: тих, хто пішов в збройні сили і захищає нас на передовій, тих, хто намагається допомогти людям, що втратили житло, і займається реконструкцією гуртожитків, проєктує модульні містечка, а також тих, хто працює над реабілітаційними центрами, щоб наші військові, які отримали поранення під час виконання бойових завдань, мали ще більше можливостей отримати фахову допомогу – повернути собі здатність працювати і жити активно» – зазначила під час нагородження директорка Департаменту архітектури та містобудування Львівської ОВА Олена Василько.

Подяками від Львівської ОВА та ЛОР відзначено:

Марка Савицького та Андрія Пелеха за проєкт реабілітаційної клініки Superhumans Center;

– Остапа Зелінського та Христину Чорноус за проєкт реабілітаційного центру UNBROKEN;

-Тараса Сулика за проєкт Центру Матері і Дитини «НЕЗЛАМНІ МАТУСІ» та тимчасового житла для ВПО;

-Данила Швеця за проект флагштоку на вул.Стрийській, спорудженого до 30-річчя Незалежності України;

-Віталія та Юрія Кирилівих – братів-архітекторів, військовослужбовців Сухопутних військ, засновників архітектурного дизайн-агентства Hochu rayu innovative design;

-Василя Сеньківа – засновника та очільника ТзОВ «СКРИЖАЛІ», солдата ЗСУ;

-Дмитра Ганішнюка – архітектора Львівського сімейного бюро архітектури та дизайну «BARAN BURO»,  офіцера ЗСУ;

– Олену Гебу – архітекторку, дружину полеглого воїна Миколи Геби.

Також у рамках подій відбулась дискусія на тему: «Архітектура тривог. Виклики і реалії», яку модерував голова Львівської спілки архітекторів Микола Шеремета.

Разом з тим, під час заходу можна було оглянути виставку, організовану Спілкою архітекторів спільно з Українським католицьким університетом «Виображення колекції. Як Іван Гречко красу шукав», кураторську екскурсію по якій провів відомий львівський художник Роман Зілінко.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button