Виставка Юлії Докучаєвої «Бачити трохи далі долоні»

Виставка Юлії Докучаєвої «Бачити трохи далі долоні»

5 жовтня  1 листопада 2022 року триватиме виставка Юлії Докучаєвої «Бачити трохи далі долоні».

Художниця ставить перед собою запитання «Що ховається під масками наших ароматів, брендів, статусів у соцмережах, друзів за кавою та нових айфонів? Що відбувається, коли ти переступаєш поріг власного дому? На самоті у своїй кімнаті ти стикаєшся зі своїми невдачами, страхами, гріхами. Тебе слухають стіни, обіймають покривала, освітлюють старі ліхтарі з вікна. Кожен предмет символізує характер твоєї особистості. Кожна дрібниця у спальні, крихта на кухні, загублена сережка в коридорі, розкидані вологі рушники у ванній кімнаті – це частина ТЕБЕ.

На цій виставці ви заглянете в чужі долі, відчуєте щось таємниче та крихке. Один лише предмет дасть змогу уявити вам, хто сьогодні ваш сусід.

Зайшовши в галерею, ви відчуєте, як зазирнули в замкову щілину та побачите чужі тіні, відбитки пальців і звички. Ця виставка для мене як виклик оголитися, адже вашою сусідкою стану я, а предмети – мої особисті речі…»

Кураторка проєкту – Катерина Кусько.

Довідка про авторку:
Юля Докучаєва народилась 2001 року у Львові.
2018-2022 роки – навчалася на кафедрі художнього текстилю ЛНАМ. Учасниця програми міжнародної академічної мобільності у Краківській акадамії мистецтв ім. Яна Матейка.

З 2022 року – здобуває ОР Магістр у ЛНАМ (програма «арт-текстиль») та у Ягеллонському університеті у Кракові за спеціальністю labolatoria kultury wspolczesnej. Учасниця низки проєктів в Україні та за кордоном. Серед них: Моє місто (2019, Львів), A4 ballpoint (2020, Київ), виставка в Міжнародному конгрес-центрі Катовіце та проект 200 lat polskiego romantyzmu (2022, Краків).

Вхід вільний

Час проведення: 5 жовтня  1 листопада 2022 року.

Місце проведення: Галерея Львівської національної академії мистецтв, м. Львів, вул. Кубійовича, 35б.


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button