ВИСТАВКА ВИТИНАНОК МАРІЇ ГУПАЛО “УКРАЇНА В ОГНІ”

25 листопада 2022 року о 16:00 год. відбудеться відкриття виставки витинанок Марії Гупало “Україна в огні”.

Виставка витинанок української художниці Марії Гупало присвячена подіям повномасштабного російського вторгнення в Україну з 24 лютого 2022 року.

Художниця розмірковує про досвід своїх співвітчизників під час важких боїв: молодих матерів, які народжують та доглядають за своїми немовлятами під час обстрілів, українських військових, які допомагають мирним жителям евакуюватися з Ірпеня, страждання зґвалтованих жінок та російські акти геноциду в окупованій Бучі.

Мужність і надія, незважаючи на, здавалося б, безвихідну ситуацію. Історія героїчних захисників металургійного комбінату «Азовсталь» в блокадному Маріуполі та жахливий злочин проти військовополонених в Оленівці. Страшні відкриття у деокупованих містах і селах Харківщини.

Ця виставка організована з метою інформування та занурення глядачів у повсякденні переживання українців під час повномасштабного вторгнення. Військове мистецтво є терапевтичним інструментом і способом передачі пережитого досвіду. Художниця також прагне поділитися своїми філософськими ідеями про війну та людство, а також показати традиційну українську техніку мистецтва в сучасній перспективі.

Мистецтво стає засобом терапії для художника та для глядачів, спонукаючи до осмислення свого досвіду та подолання травми.

Час проведення: 25 листопада 2022 року о 16:00 год.

Місце проведення: дім Франка, м. Львів, вул. Івана Франка, 150-152.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button