ВИСТАВКА В АРТЦЕНТРІ “ДЗИГА” ” ЗАЛИШАЮЧИ СВІТЛО УВІМКНЕНИМ”.

З 12 по 16 червня 2024 року в артцентрі “Дзиґа” буде розгорнуто виставку “Залишаючи світло увімкненим”.

На виставці буде представлено проєкти Анастасії Іон “Скажи мені, я тобі скажу”, Костянтина Гливляса “Документ” та Катерини Покори “Справжнє море”.

Художник та художниці навчаються на кафедрі актуальних мистецьких практик Львівської національної академії мистецтв. Костянтин, Анастасія та Катерина навчаються на різних курсах, працюють над різними темами та створювали свої проєкти окремо, але їх роботи так чи інакше об’єднує опосередкована присутність війни. У кожному проєкті ця присутність оприявнюється по-різному.

Настя крізь призму сімейної історії, досліджує, як люди переживають втрату дому та як відтворити його, коли залишаються лише слова та спогади.

Костя замислюється про непевність нашої пам’яті та ненадійність способів зафіксувати втрату, навіть коли йдеться про таку безумовну цінність як людське життя.
Катя намагається почути та збагнути пейзаж, розчитати мову знайомих місць, та осмислити, до кого вони промовляють після тих драматичних і трагічних змін, яких місця та ландшафти зазнали і далі зазнають поруч з нами.

Вхід вільний. Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button