ВИСТАВКА СТАСА ЖАЛОБНЮКА “ВИПРОМІНЮВАННЯ”

Запрошуємо на відкриття виставки Стаса Жалобнюка “Випромінювання”, що відбудеться вже цієї п’ятниці у Львівському скансені!

Стас Жалобнюк – художник з фронтиру, з першої лінії, а такою, особливо останніх два роки, є українська Одеса… І своє мистецтво, яке він робить у цей час, називає пропагандою, бо іншого робити зараз не може… Ми це означимо як актуальне мистецтво, що реагує на страшну дійсність… Тут і про пам’ять родини, і про понівечені людські долі, про те, що ми є цілями для ворога, про втрати і біль…
Місцем для проєкту ми обрали костел із Язлівчика, який упродовж останньої фази війни є простором роздумів і мистецьких реакцій. Цього разу костел стане ковчегом пам’яті для Стаса Жалобнюка, його родини та одеських історій війни…

“Випромінювання” Стаса Жалобнюка насправді поєднує декілька циклів художника, створених упродовж останніх десяти років: “Випромінювання”, “Садок діда Сави”, “Портрети” та інші.

Проєкт організовано спільно з Одеським національним художнім музеєм.

Коли: 14 червня (п’ятниця) о 16:00
Де: Костел зі с. Язлівчик у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (вул. Чернеча Гора 1)

Вхід на подію вільний!

Виставка “Випромінювання” триватиме до 24 липня

Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button