ВИСТАВКА СЕРГІЯ ЯКУНІНА «ШЕЛЕСТ»

До 1 грудня 2022 року триватиме виставка Сергія Якуніна «Шелест».

Виставка «Шелест» створюється у галерейних просторах центру. Сергій Якунін досліджує виставкові зали та все що навколо — зали артцентру, будинки та історію цього місця. Саме від простору автор відштовхується, щоб створити виставку.

Сергій Якунін – український художник, працює у жанрах інсталяції, скульптури, фотографії, відео та лендарту.
Народився у 1954 році у Львові. 1973-1977 — навчався у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва. Живе у Львові.
Сергій Якунін творить своє мистецтво у просторі та з нього, а сам матеріал для роботи часто шукає безпосередньо на місці. Камінь, вода, пісок, ліс чи земля. Геометричні лінії чи точки, як абстрактні ідеї, що наповнюють простір та власне створюють його — їх і досліджує художник.

Працює в царині site-specific art. Його твори зазвичай є матеріальними і тимчасовими, які існують лише у межах симпозіуму чи пленеру. Твори народжуються, виходячи з певних ситуацій, які пропонує оточуюче середовище. Першою спроби сформулювати ідею роботи з природними матеріалами, світлом, звуком, проекціями і внести їх в простір виставкового залу став проект 1994 року «3/3», створений спільно Анною Сидоренко та Глібом Вишеславським. В 2021 році вийшов альманах “Sergei Yakunin. Sculpture and Site-specific Art” від Stedley Art Foundation. Це видання є оглядом творчості Якуніна з 1970 по 2018 роки як зачинателя українського site-specific art.

Час проведення: 20 жовтня – 1 грудня 2022 року.

Місце проведення: Lviv Art Center, м. Львів, вул. Стефаника, 11 (код на брамі 27).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button