ВИСТАВКА РОБІТ ЛІНИ ФЕДОРЕНКО «ВИДИХ» ЗРОБЛЕНО ПІД ЧАС ВІЙНИ.

«Видих»
Зроблено під час війни.

«В бою та в любові головне видих»
Мілорад Павич

Виставка робіт Ліни Федоренко, української архітекторки-художниці, що живе і працює в Києві.
У світлі дивовижного таланту та виразної естетичної майстерності, Ліна відкриває перед глядачами персональний вимір творчого бачення. Історія, яка розгортається на виставці, є піднесеним актом втілення любові до життя.
Випускниця ДХСШ (РХСШ) ім. Т. Г. Шевченка та Української Національної Академії Мистецтв та Архітектури, Ліна Федоренко, упродовж двадцяти років успішно працює як архітектор, художник та дизайнер інтер’єру. Творча енергія мисткині та глибоке відчуття Всесвіту втілюються у кожному проєкті, будь то архітектура приватних будинків, суспільні простори або мистецькі твори.
Портфоліо Ліни як художниці вражає різноманіттям технік та матеріалів: акварель, кераміка, метал, скло. Її роботи вже стали частиною міжнародних виставок та симпозіумів, зокрема резиденції «Heart and Art» в Німеччині за сприянням Artist At Risk та Goethe Institute у 2022 та 2023 роках.

У своєї творчості Ліна не обминає події повномасштабного вторгнення росії в Україну. Акварелі художниці є своєрідним мистецьким свідченням пережитого, де кожен шар матеріалу і кожна краплина фарби виражають глибокі відчуття сьогодення та бажання передати цей стан глядачу.
Про життя після лютого/22 Ліна каже: «В години екстремальних випробувань у людини немає сенсу грати ролі, вона може бути тільки собою. Отже, найгостріше постають питання «хто я?», «де моє місце?», «що я маю робити?». Я чітко визначилась із цими відповідями: «Я художник і мати трьох дітей, моє місце в Україні , своєю творчістю я прагну підтримувати незгасний вогонь життя, краси і любові. Попри можливості залишитись в Європі, я поверталась в Україну без жодного сумніву. Тут мої люди, тут мій дім, тут моє серце. Свобода і рух до світла є внутрішніми властивостями людини, які треба тримати за будь-яких обставин.»
Експозиція виставки є певним візуальним висловом, що в мовній формі може звучати як назва одної із представлених серій : «Із глибин мого відчаю/ Їду за тобою/Свято, що завжди в серці.»

Партнер проекту Бутік-готель «Воздвиженський»

Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button