ВИСТАВКА “МАЙЖЕ ВЕСНА” СЕРГІЯ ДЕКАЛЮКА

На виставці художника зі Збаража відбудеться першопоказ живописних робіт створених протягом цього року. Як розповідає Сергій: «Щоразу, працюючи, я запевняв себе, що люди в моїй країні змінились стали кращими, сильнішими, готовими на все заради перемоги. Твори, що створені протягом періоду, навантаженого важкими подіями об’єднує віра в перемогу. У весну, котра неодмінно настане.

Було би нечесно з мого боку малювати війну, адже перебуваю у відносно спокійному місці і нічого страшнішого крім сирен повітряної тривоги, на щастя, не чув. Поставив собі завдання створювати мінімум одну роботу в тиждень. В основі моєї абстрактної творчості є посилання до людей – бути вільними. На мою думку кожен знає як це зробити – потрібно зректися «себе вчорашнього» і рухатись вперед.

Мої полотна великих форматів, з плавними лініями, яскравими плямами, які написані в експресивній манері на полотні, що не повністю замальоване і «вільно дихає» служать лише натяком на шлях до звільнення та свободи. Принаймні для мене.»

Відкриття виставки Сергія Декалюка відбудеться 14 лютого о 17.00

Вхід на виставку вільний, 12-19.00, крім понеділка.

Роботи продаються. 10% – спрямовані на допомогу постраждалим від війни росії проти України.

Організатор: Мистецька галерея «Зелена Канапа»
Місце проведення: м. Львів, вул. Вірменська, 7
Телефони для довідок: (032) 235-75-49 (050) 665-06-03
Подія відбудеться: з 14.02.2023 по 12.03.2023
щотижня в Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button