ВИСТАВКА ІГОРЯ ПАЛІЯ “CRYPTEX”У ЛЬВОВІ

Ласкаво запрошуємо вас в захоплюючий світ творчості українського митця – Ігоря Палія.

01 червня у стінах Львівського Дому Мистецтв відбудеться відкриття персональної виставки Ігоря Палія “Cryptex”.
Художник дає можливість кожному глядачу поринути в дивовижний мистецький квест, вивчивши і розгадавши таємний шифр, який стає ключем до прихованої мережі закладених змістів.
Візуальна мова художника рясна, вигадлива й часто непередбачувана. Щоб розгадати її потужність поза першим барвистим враженням, потрібно пильно і чуттєво вдивлятися у згустки та обриси, з яких складається кожна робота. Тоді серед шарів фарби та кольорових переходів, між контрастними плямами і затертими сплетіннями ліній проступають впізнавані образи.
Ігор Палій – український художник, який працює у напрямку абстрактного живопису. Митець – учасник численних виставок в Україні та закордоном, твори автора перебувають в приватних колекціях Європи, Азії та Америки.

На вас чекає:
– Можливість особисто зустрітися з автором, поспілкуватися з ним, дізнатися більше про його творчість та ідеї, що лягли в основу нових робіт;
– Змога першим познайомитися з новими роботами митця;
– Особлива атмосфера, наповнена емоціями та враженнями, коли глядачі збираються разом для огляду та обговорення творів.

Запрошуємо вас та ваших друзів стати частиною цієї незабутньої події та насолодитися по-справжньому заворожуючими творами.

Експозиція триватиме з 01 по 30 червня 2024 року.
Вхід: Вільний
Адреса: м. Львів, вул. Стрийська 202Б

Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button