ВОРКШОП З ВІДБУДОВИ ШКІЛ

Запрошуємо долучитись до воркшопу молодих архітекторів/студентів архітектурних вишів.

28-30 серпня в Києві відбудеться триденний воркшоп з відбудови шкіл — яким чином не просто відремонтувати, а трансформувати типові радянські школи.

Будемо працювати над 5 типами шкіл, за кожним типажем закріплена команда українських архітекторів + європейських, які вже зробили успішну трансформацію школи/садочку у cебе вдома і об’єднались в архітектурну ініціативу Rebuild the Wonderful (RTW)

– DO ARCHITECTS (Литва)

– KAVAKAVA (Естонія)

– KLEINERT (Словаччина)

– ARCHICON (Угорщина)

Організатор воркшопу Big City Lab в партнерстві з RTW

Модеруватиме воркшоп Gilma Teodora Gylyte

Хостить захід надихаюча Академія ДТЕК

В рамках заходу учасники та учасниці:

– розглянуть результати дослідження, яким є запит на освітній простір у школярів, вчителів, директорів та освітніх експертів 

– відвідають та подосліджують типові школи

– напрацюють 5 концепцій трансформації

Також буде сюрприз пов’язаний з майбутнім проєкту.

Воркшоп буде проводитися в рамках пілотного проєкту архітектурної трансформації шкіл, що реалізується Міністерством освіти і науки у співпраці з ГО “Маріуполь Реборн” та Big City Lab за ініціативи Віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти науки та технологій — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Пілот передбачає розробку концепцій для 5 типових радянських шкіл. Готові концепції передаються МОН для подальшого поширення серед усіх зацікавлених сторін та масштабування на шкільні заклади з таким же плануванням по усій території Україні.

Реєстрація тут

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button