ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ УНІКАЛЬНОГО СУЧАСНОГО КОЛАЖУ “ГЕНЕЗИС БУТТЯ” ВІД АРТ ПРОЄКТУ CUTOUT COLLAGE У ПОРОХОВА ВЕЖА

15 березня о 18:00 відбулося відкриття виставки унікального сучасного колажу «Генезис Буття»- новий проєкт в колаборації команди “Порохової Вежі” та  арт проєкту CUTOUT COLLAGE з міста Київ

Поки наші жінки та чоловіки боронять Українську землю, митці боронять національну культурну спадщину, змінюючи власну та колективну свідомість нашого народу на краще.

Проєкт “Генезис буття” – це осмислення митцями власного існування та цінностей через мистецтво колажу.

У виставці взяли участь 73 митці з України та інших країн світу, серед них резиденти CUTOUT COLLAGE STUDIO, спільнота CUTOUTLOVERS, а також переможці Open-call. Проєкт представляє собою аналоговий та цифровий колаж й колажну анімацію.

24 березня о 18:00 у рамках проєкту відбудеться Благодійний аукціон. Частина коштів, зібрана з продажу робіт, буде передана бійцям 95 бригади, що під Бахмутом, на ремонт автівок, антидронові системи, акумулятори для рацій тощо.

Також проєкт був насичений паралельною програмою: Воркшоп із колажу від Каті Ситої, лекція про сучасний колаж “Collage Worldwide” від Аннет Сагаль, воркшоп: трикутні колажі в рамках проєкту «Stick Together with Kyiv» від Аннет Сагаль та Каті Ситої, благодійний аукціон колажів, колажна анімація “Як говорити з дитиною про війну”. Artist talk з режисеркою Зю Побережнюк та продюсеркою Мар’єю Гвоздєвою-Тивонюк у рамках проєкту “Графічний батальйон для дітей”

У рамках виставки відбувся концерт камерної музики «Світло в тіні. Генезис», фрагмент якого ми пропонуємо вам послухати нижче.

Організатори проєкту:

Кураторки CUTOUT: Аннет Сагаль, Катя Сита, Ольга Сита  (м. Київ)

Порохова Вежа: Ангеліна Єфименко та Софія Яремчук (м. Львів)

Графік роботи виставки:

з 15 до 30 березня 2023 року

Вт-Нд з 12:00 до 20:00

Порохова Вежа (Центр архітектури, дизайну та урбаністики),

м. Львів, вул. Підвальна, 4

Телефон: +380677485002

Детальніше про проєкт

Ми у соцмережах:

Вежа у Facebook

Вежа у Instagram

Пошта: porohova.veza.lviv@gmail.com

CUTOUT COLLAGE

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button