ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ РОКУ “ЛІС”

Якщо Ви хочете зрозуміти про що Харківська Школа архітектури – приходьте на Виставку року! 2022-2023 рік для Харківської школи архітектури цілком відбувся у Львові. Новий простір, нові люди, нові концепції, нові відкриття. Ми багато працювали. Працювали настільки багато, що створили цілий ЛІС робіт. І цей “ЛІС” ми хочемо показати вам на Виставці Року 2023!

Коли? – офіційне відкриття Виставки року відбудеться 17 червня о 18:00. Виставку зможуть відвідати усі охочі до 1 липня.

Де? – ми вирішили зробити Виставку Року там, де і реалізовувалися всі ідеї, створювалися макети, малювалися скетчі та графіки – у Львові у студійному просторі ХША, за вул. Кубійовича 35А.

Що буде експонуватися? – усі графічні та студійні роботи студентів ХША та дипломні проєкти випускників за 2022-2023 навчальний рік. Ці роботи створені студентами протягом першого року ХША у Львові.

Кураторка виставки року – Євгенія Ільїна

На Виставці Року “Ліс”, кожен відвідувач та відвідувачка зможуть побачити результати студійних робіт студентів та студенток, а також дипломні проєкти бакалаврату ХША – макети, колажі, абстракції. На цій виставці увага була звернена на те, що зазвичай залишається непоміченим – шлях, який проходять студенти/-ки, щоб презентувати фінальний результат, тобто графічні роботи – креслення, блокноти, записи, чернетки. Це шлях спроб, сумнівів, помилок, відкидання, переосмислення, в кінці якого залишається вивірене і єдине рішення. Це буде власне ядро “Лісу”, розташоване посередині виставки. Архітектура, це також і про емоцію. Тому кожного відвідувача ти відвідувачку ми запросимо у емоційну кімнату, де привідкриємо нашу внутрішню кухню. Професія архітектора/-ки – це постійний пошук нового. В навчанні однаково важливими є процес і результат. Ця виставка транслює ідею ціни пошуку та втілення: скільки ресурсів використано, щоб прийти до простого рішення; скільки зусиль витрачено на фінальний макет; скільки чернеток передує фінальній презентації. Готувати виставку року наприкінці кожного року – звична практика для провідних закордонних архітектурних шкіл, а ми перейняли цю практику в Україні.

Цікаво? Давно не були у Лісі? Тоді запрошуємо!

Реєстрація на подію обов’язкова: https://forms.gle/ooqSNLtXD4HTrMCi7

Більше про подію – на сайті: 

Що таке Виставка Року? Виставка року – це обов’язковий компонент програми архітектурних шкіл світу, який демонструє актуальність знань і архітектурну реакцію на виклики і контексти сьогодення. Це найбільша публічна подія року, яка репрезентує рівень професійності Школи назовні. Харківська школа архітектури – єдиний архітектурний виш в Україні, який проводить Виставки Року, робить ці події публічними і згуртовує навколо них локальні громади і професійні спільноти для широкої дискусії про розвиток українських міст.

Проєкт відбувається в межах реалізації програми #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button