ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ОЛЕГА ТІСТОЛА “КРИМ”

Міський Палац культури імені Гната Хоткевича запрошує на відкриття персональної виставки відомого українського художника, представника нової української хвилі, Олега Тістола “Крим”.

Експозиція складається з серії авторських малюнків найвідомішої гори Криму – Ай-Петрі. Це роботи з циклу, який налічує майже 300 полотен, створених художником від початку повномасштабного вторгнення. Кожен малюнок унікальний та неповторний. За словами митця, ця серія картин стала для нього своєрідною арттерапією.

У верхній частині композиції зображена гора – могутній символ з містичним, майже релігійним значенням. Знизу – земля, яку символізують розмаїттям візерунків, виконаних авторською технікою з використанням тюлі. Такий прийом насичує картини теплом та затишком минувщини. Роботи Тістола – це ніби закам’янілі спогади про незабутню красу Кримських гір. Вони пронизані болем втрати і тугою за рідною землею, але водночас несуть у собі надію на повернення.

Олег Тістол – один з найвідоміших українських художників сучасності. Його роботи зберігаються в музеях та приватних колекціях України та за кордоном. Разом з М. Маценко він заснував групу Нацпром, що переосмислює національні стереотипи.

Чекаємо на вас на відкритті виставки 6 липня о 14:00!
вул. Кушевича 1.

Куратор виставки: Андрій Рибка. 

Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button