ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ХУДОЖНИЦІ ЗІРКИ САВКИ “ЗІТКАНІ З ПОПЕЛУ”

Запрошуємо на відкриття виставки Зірки Савки “Зіткані з попелу”, що відбудеться в готелі Асторія 21 грудня о 18:30.

Проєкт “Зіткані з попелу” – це ніжна та витончена графіка, що показує глядачеві іншу Зірку Савку. Це естетичні, тонкі роботи, що є рефлексією художниці на процес внутрішної трансформації.

Через свої роботи, художниця розкриває важливість мистецтва як способу подолати труднощі та перетворити негативні враження у джерело позитивних переживань. Спалений папір – це ключовий матеріал, який втілює в собі процес відновлення та перетворення.

“Зіткані з попелу” глибоко проникають в психологічний та емоційний аспекти людського досвіду, стимулюючи відновлення та позитивні зміни,привертаючи увагу до того, як мистецтво може відігравати ключову роль у процесі самовдосконалення та пошуку внутрішньої гармонії. Кожен твір має власну історію, що веде до певних висновків та надає можливість кожному глядачеві знайти власний шлях до позитивних змін.

Таким чином, “Зіткані з попелу” не лише демонструють красу в середині хаосу, але і сприяють психологічному відновленню та підтримці позитивного перетворення в житті кожного відвідувача. Опиняючись перед роботами, глядачі мають можливість переосмислити свої власні переживання, відкривши новий погляд на власні труднощі та руйнування.

Виставка відкрита для перегляду до 01 лютого.

Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button