ВІДКРИТТЯ ХУДОЖНЬОЇ ВИСТАВКИ САШКА БАЛАБАЯ «МІСТО»

Щиро запрошуємо до нас на відкриття художньої виставки Сашка Балабая “Місто” о 16.00, 20 травня 2023 року м. Львів по вул. Менцинського, 3. В програмі : – зустріч з автором та його мистецькими творами, запашна кава та смаколики за оригінальними рецептами та творча атмосфера перспективного культурного простору у Львові. Про автора Хуожник-наївист, режисер-аматор, аудіовізуальний художник,
член Української кіноакадемії, фотограф, художник, журналіст, член IFJ та Національної спілки журналістів України, волонтер.
Народився в 1971 році в Харкові. Випускник Харківського Політехнічного інституту 1996 року. У 2015 році переїхав із родиною до Львова.
Художньої освіти не має, малювати почав у 2020 році.
Сашко працює у власному жанрі, який мистецтвознавці назвали «бульбашковим наївом».
У картинах Сашка Балабая глядач бачить чітку позицію автора – пошук відповідної мови для власної творчої практики, вираження і погляду на те, що хвилює і хоче обговорити за допомогою образних елементів його найсильнішої зброї – самоповаги і гумору.
Сам Сашко називає свій стиль мистецтва “акустичним живописом”, тому що, поки ви стоїте перед картиною, ви можете почути і побачити як шурхотять бульбашки – “Шурррр… Шурррр” “Місто”
Ця оригінальна серія присвячена Місту. Серію автор розпочав задовго до 24 лютого. Спочатку це був проект, який розповідав про безтурботні подорожі європейськими містами. На жаль, повномасштабне вторгнення росії в Україну докорінно змінило термін «Місто» і надало йому нового значення. І тепер, серед яскравих образів європейських міст постають українські міста, зруйновані російськими бомбами та ракетами, що відображає емоційний стан і переживання автора щодо карколомних подій в Україні.
Автор використовує унікальну техніку, яскравий світ бульбашок у творчості Сашка Балабая захоплює та надихає. Картини Сашка були представлені на багатьох виставках і фестивалях по всьому світу, на Конференції ООН зі зміни клімату (COP26) у Глазго, на платформах NFT, у Верховній Раді України, на благодійних аукціонах в Україні та за кордоном. Деталі на сторінці у Facebook

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button