ВІДКРИТА ДИСКУСІЯ “СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО: ВИМУШЕНІСТЬ ЧИ ДОСТУПНІСТЬ?”

Харківська школа архітектури запрошує на відкриту дискусію “Соціальне житло: вимушеність чи доступність?” за участі провідних експертів архітектурної галузі!

На третій публічні події будемо говорити про:

→ Стан справ в сфері соціального житла в Україні: пропозиція на ринку, власники, інвестори, ціни, кредитування, догляд і утримання, ідеальна модель функціонування.

→ Ретроспективу втілення соціального житла в Україні: приклади до Другої світової війни у Львові, вирішення проблем забезпечення соціального житла у 60-80-х рр. ХХ ст.

→ Закордонний досвід соціального житла: порівняльний аналіз із ситуацією в Україні, закордонні кейси що спрацювали, можливості імплементації в Україні досвіду інших країн у період відбудови після ІІ світової війни.

→ Потреби і запити суспільства: до повномасштабної війни, їх переосмислення в час війни, прогноз на післявоєнний період, соціальне житло в різних регіонах України, типологія соціального і тимчасового житла.

→ Якість соціального житла: рівень комфорту, площі і нормативи, архітектурні особливості соціального житла, способи повторного використання, кількісне співвідношення соціального житла у будинку.

Коли? 14 грудня 18:30
Де? Лекторій в укритті ЛНАМ (м. Львів, вул. Кубійовича 35А)

Спікери:

Олег Дроздов – архітектор, урбаніст, художник, викладач, експерт “EU Mies Award”. Засновник та головний архітектор бюро “Дроздов та партнери”. Співзасновник, президент Харківської школи архітектури, викладач “Студії”. Співзасновник та головний архітектор студії архітектури та урбанізму “Paragraph” у місті Монтре, Швейцарія. З 2022 року – експерт Європейської комісії. Співзасновник “Ro3rvit” – урбаністичної коаліція для України.

Олександр Анісімов – містопланувальник та дослідник, голова ГО “Розуміти радянський Поділ”, дослідник та співавтор концепції інтегрованого розвитку Подільського району в ГО “Агенти змін”.

Андрій Бєляєв – один із засновників Проектної майстерні Бєляєвих – молодої архітектурної практики, започаткованої в 2004 році. Призер всеукраїнських архітектурних конкурсів у галузі житла, автор житлових кварталів Вілла Магнолія та Х’юге на вул. Пасічній, Львів.

Антон Коломєйцев – головний архітектор Львова, один з розробників Інтегрованої концепції розвитку міста Львова, член Містобудівної ради ЛМР.

Реєстрація на подію є обов’язковою 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button