ВЕЛИКИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ ФОРУМ БЕЗ МЕЖ

БЕЗ МЕЖ — сама назва провокує невичерпність теми не лише у просторі, а й у часі. Тож Всеукраїнський архітектурний фестиваль ПРОСТОНЕБА з такою цьогорічною назвою отримав своє осіннє продовження 28 листопада 2019 року у Львові в Центрі архітектури, дизайну та урбаністики – Пороховій ВЕЖІ – місці традиційного проведення Львівського Фестивалю архітектури та мистецтв «ВЕЖА»

Виступи двох спікерів – Арсена Костишина (архітектор, засновник студії ARS-IDEA, Львів),та Сергія Бобака (архітектор, засновник студії Bobak Design, Київ) вражали силою натхнення та бажанням створити нашу Україну красивою та безмежно – дизайнерською, архітектурною та культурною частиною Європи – адже нам є чим пишатися і є куди розвиватися.

Арсен ділився методами втілення креативних рішень в життя у проектах в Україна та закордоном – його студія реалізує ідеї по всьому світу, зокрема у США, Великобританії та Франції.

Сергій запропонував інший ракурс на тему – втілення світогляду замовника у проекті будинку, в результаті чого будинок стає центром життя для власника та місцем його «сили», де кожна деталь дизайну відповідає ритму його життя, звичкам, уявленням та віддзеркалює частину особистого. Приватні простори — максимально підлаштовані під конкретне світобачення. Будинок, як уособлення філософії життя власника.

У колі друзів та однодумців протягом вечора партнери презентували власні унікальні розробки, нові матеріали та технології, реалізовані в Україні та закордоном.

На стендах можна було розгледіти деталі в подробицях, отримати відповіді, потримати в руках продукцію, обмінятися контактами. Водночас, на великому екрані демонструвалися вдалі рішення складних завдань на прикладах втілених проектів, під коментарі спікерів від компаній: «Дівайд», «Флор Бест», «Комодо», «Хьюле» та «Галеко».

Після лекційної частини учасники й слухачі продовжили спілкування, обмінюючись враженнями та ідеями – затишно по-львівські.

Організатори: ZDORENKO agency, журнал PRIMA Interior, Архітектурний фестиваль PROSRONEBA, Львівська Спілка Архітекторів.

Медіа-партнери: Західноукраїнський архітектурний портал, журнал Аспекти Будівництва.

Партнери: Дівайд, Флор Бест, Комодо, Галеко та Хьюле.

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова ВЕЖА, вул. Підвальна, 4.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button