У ЛЬВОВІ ЗАПРАЦЮВАВ JAM FACTORY ART CENTER

Відкриття мистецької інституції під час війни — це вияв стійкості. У Львові запрацював Jam Factory Art Center

18 листопада запрацював найбільший у Львові центр сучасного мистецтва Jam Factory Art Center. Відтепер за адресою вул. Богдана Хмельницького, 124 можна відвідати виставки, театр, концерти, кафе, бар або просто прогулятися простором.

«Відкриваючи таку велику інституцію, ми доводимо всім наскільки сильною є Україна, і чого вона може досягнути навіть за найскладніших умов.» — Гаральд Біндер, засновник

Подія супроводжувалася відкриттям масштабної виставки «Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми», яка працюватиме до 10 березня 2024 року, відкриттям історичної виставки та музичними виступами Мар’яни Садовської і Крістіана Томе, Сафіє Лентер-Кизи, Grisly Faye.

Програма відкриття мала на меті передати правдиві людські стани: силу, витривалість і крихкість, зафіксувати внутрішні переживання, особисті та спільні історії, показати сьогоднішній складний досвід і спроби зцілення болючих ран.

«Відкриття мистецької інституції під час війни — це вияв стійкості, свідчення того, що ми що ми живі і творимо наше майбутнє.» — Божена Пеленська, програмно-виконавча директорка.

«За 8 років проєкт пережив епідемію ковіду, локдаун, повномасштабне вторгнення, відключення світла. І за весь цей час ми зупинили будівництво лише на 2 місяці.

А сформована багато років тому місія, пройшовши крізь низку подій та випробувань, не втратила своєї актуальності». — Тетяна Федорук, операційно-виконавча директорка.

Артцентр працює щодня, окрім понеділка, з 12:00 до 23:00. Вхід у комплекс — вільний, оплачується лише квиток на виставку сучасного мистецтва.

Команда артцентру в честь свого відкриття збирає один мільйон гривень на розмінування України в партнерстві з фондом «Повернись живим». Дізнатися деталі та зробити внесок можна за посиланням.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button