АРХІТЕКТУРНА ІСТОРІЯ ОБ’ЄКТУ: СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР LEOLEND

«LeoLend», на вулиці Мельника, 18 у Львові, один з найбільших в Україні спортивно-розважальних центрів.

Рік: 1986 – первісний проект, 2023 – реконструкція
Розташування: вул. Мельника, 18, Львів
Команда: архітектори початкового проекту: Мирослав Трач, Микола Габрель, Олександр Казанцев; архітектори оновленого комплексу: Андрій Ігнатюк, Ігор Гризлюк; внутрішні простори: Ігор Мартін, Ольга Новікова

Центр реалізовано у форматі edutainment — це поєднання навчання (education) і розваг (entertainment). Edutainment (едутейнмент) – це концепт навчання, похідний від «education» і «entertainment», який має на увазі поширення навчального контенту за допомогою розважального підходу. Основною метою – edutainment є навчити аудиторію, одночасно і розважаючи її.
Творчою задумкою авторів проекту було зробити поліфункційний простір для сімейного відпочинку та дозвілля. Для гостей і мешканців міста Leoland швидко став популярною платформою, де поєднуються можливості творчого та спортивного розвитку дітей, при одночасному залученні в цьому процесі традиційних та іноваційних програм комунікацій.

Леоленд є реконструкцією з елементами реновації Спортивного комплексу “Україна” (колишній “Спартак”) – палацу ігрових видів спорту та відкритих тенісних кортів. Корти було споруджено у 1925–1927 рр., а сам Палац зведено у 1985–1986 рр.
При проектуванні конструкцій будівлі було застосовано поєднання металевих та залізобетонних конструкцій. Його візитною карткою є масштабна арка (проліт – 48 м), яка була як яскравим елементом головного фасаду, так і домінантою панорами вулиці Мельника. Цю арку є збережено, як функційно, так і декоративно, та інтегровано в конструкцію нового проекту об’єкту.
Окрім цього у оновленому комплексі розроблено громадський простір із зонами відпочинкових території зі сторони вулиць Мельника та Єфремова. Модернізоване озеленення та зведені прибудови зі збереженням шести тенісних критих кортів.
У комплексі розташовано 7 освітніх станцій, що пропонують широкий спектр занять для дітей — від наукових лабораторій до футбольних клубів для раннього розвитку. Для дорослих доступні преміум фітнес-клуб, тенісні корти, басейн та SPA-зона. Івент хол став єдиним простором у Львові на 600 людей, що призначений як для проведення спортивних змагань, так і фестивалів та конференцій.

Для маленьких відвідувачів облаштовано Кігурумі Парк з лабіринтами, батутами, ніндзя-парком та скеледромом. Тут також є “Кідландія” – інтерактивний парк професій з більш ніж 30-ма видами діяльності та науково-технічна лабораторія Makerspace для досліджень та експериментів. Leoland пишається тенісним сектором, спроектованим у відповідності до найвищих стандартів Міжнародної федерації тенісу та Федерації тенісу України.

Детальніше про архітекторів Мирослава Трача та Андрія Ігнатюка та його компанію 5F читайте на нашому Порталі.

Холодильні установки «ГАЛМІКРОКЛІМАТ»

Освітлення комплексу виконано компанією LUMINAL

У внутрішньому опоряджені використані матеріали «KNAUF» від компанії «Будхелпер»

Системи водоочистки КОМПАНІЯ ЗІКО

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button