ЩОРІЧНА МАНДРІВКА У КАРПАТИ ЛЬВІВСЬКИХ АРХІТЕКТОРІВ

Щороку після святкування Дня архітектора Львівська спілка архітекторів робить мандрівку у Карпати.

Цей рік, не дивлячись, на всі обставини не був винятком. І ось уже впʼяте Ігор Данчак організував незабутню і пізнавальну подорож для своїх колег. Як завжди, це була не лише можливість помилуватись неповторною красою українських гір, але й насичена архітектурна програма. 

Під час цієї подорожі учасники та учасниці відвідали Національний карпатський заповідник, побачили водоспад Гук, піднялись до вершини гори Хомʼяк. Також відвідали Яремче, де ознайомились з архітектурою нових обʼєктів і оцінили активну, хоч дещо хаотичну розбудову цього курортного містечка. Побачили занедбану карпатську дачу Віктора Ющенка на території Карпатського заповідника. Шкода, що такий чудовий обʼєкт стоїть без господаря і руйнується. А міг би стати чудовим осередком для Франківської Національної Спілки Архітекторів України. 

Родзинкою мандрівки стала професійна екскурсія рекреаційним комплексом “Буковель”. Керівниця туристичного центру пані Уляна ексклюзивно для львівських архітекторів/-ок розповіла про нові проєкти, що реалізуються у комплексі і про перспективи його розвитку. Дякуємо готелю Білі Горвати за чудову гостину на ці незабутні 4 дні і всім колегам, які підтримали організацію щорічної мандрівки!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button