СЕСІЯ ЗАПИТАНЬ І ВІДПОВІДЕЙ “CPD UKRAINE” У РАМКАХ ПРОЕКТУ U-RE-HERIT

Першим оголошенням до участі в проекті стала “Програма підвищення кваліфікації щодо стійкого відновлення спадщини “CPD Україна”

U-RE-HERIT — міжнародний культурний захисний проєкт, ініціатором та координатором якого виступила Литовська спілка архітекторів.

– Пройдіть відбір і отримайте позитивну відповідь, щоб стати одним із 24 активних учасників Програми CPD Ukraine*. Учасники презентуватимуть свої проекти на семінарах та отримають відгуки від інших учасників з України та колег та експертів з ЄС.
* З програмою CPD Ukraine ви отримуєте повний доступ до програми, навчальні поїздки, консультації щодо пілотних проектів та менторство від колег з ЄС.

– Заповніть гугл-форму Open Call з описом вашої команди (або особи), резюме з досвідом роботи, описом потенційного пілотного проекту.
https://forms.gle/NewCsA3LmokE3Kqd6

– Оформіть наміри через меморандум про зобов’язання щодо участі в Програмі CPD Ukraine після прийняття Консультативною радою Програми.

Критерії відбору: особи у середині їхньої кар’єри з різним досвідом, пов’язані з командою з 2-3 осіб, у тому числі одна, яка працює в місцевій громаді або тісно з нею: викладання, практика та адміністрація (приватна, державна, неурядова організація, академічна спільнота).

Завантажити Open Call in UA:
https://docs.google.com/…/1GmC5LOXR4rSLDsiYgDWXIba…/edit

У вас є запитання?

Інформація про те, як підготувати заяву про наміри та ідею пілотного проекту, буде надана під час інтернет-сесії 18 грудня.

Зареєструйтесь на сесію запитань і відповідей (Zoom), та дізнайтесь те що вас цікавить/

Додаткові питання: info@ureherit.com
ВАЖЛИВО: Вкажіть тему «CPD Ukraine»

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button