СЕМІНАР «ЕНЕРГООЩАДНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ В БУДІВНИЦТВІ З ALUPROF» У ЛЬВОВІ

9 грудня 2021 року в ресторані «Urban Forest», що знаходиться у торговому центрі «Вернісаж», відбувся семінар на тему: «Енергоощадність і екологічність в будівництві з Aluprof».

Aluprof SA є одним з провідних виробників алюмінієвих систем у Європі, що має свої філії в багатьох країнах Європи та у США і належить до групи компаній Kęty SA Capital Group. Завдяки понад 70-річному досвіду польська компанія Aluprof здобула довіру понад 1300 постійних клієнтів. Розпочався семінар з виступу регіонального представника компанії Aluprof в Україні Андрія Циганока. Він розповів історію створення та розвитку самої компанії, представив структуру підприємства.

«Aluprof – прогресивна європейська компанія з бездоганною репутацією, що пропонує широкий асортимент алюмінієвих виробів: віконно-дверні системи, фасадні системи, протипожежні та протизламні системи, енергозберігаючі та пасивні системи, сонцезахисні дашки, ворота, москітні сітки, внутрішні системи тощо», – повідомив Андрій Циганок.

Також він розповів про енергозберігаючі та пасивні системи, показав об’єкти, реалізовані з використанням виробів компанії Aluprof, а також продемонстрував офіційний сайт https://aluprof.eu/ua компанії, зокрема, зосередив увагу на розділі для архітекторів, в якому представлені каталоги, профілі у різних форматах та типові рішення, які можна використати у своїх проєктах.

Наступним продовжив виступ Андрій Сидоренко. Він зупинився детальніше на питанні енергоефективності, зокрема, розповів, що таке Net-Zero будівництво. Крім того, він розповів про сертифікацію продукції, адже компанія Aluprof має всі необхідні сертифікати для співпраці у Європі, а також у США.

Третя частина семінару була присвячена фасадним жалюзям, про які розповів Іван Калініченко – спеціаліст по сонцезахисту. Фасадні жалюзі – практичні сонцезахисні екрани, які ефективно захищають салон від надмірного нагрівання, забезпечуючи при цьому належний оптичний комфорт.

Після лекції та обговорення відбувся розіграш суперпризу від компанії, в якому взяли участь усі присутні. І завершальною частиною події стало неформальне спілкування учасників за фуршетом та авторськими коктейлями.

Анна Знак

10.12.2021

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button