Реактивація: майстер-класи

Реактивація: майстер-класи

5 та 7 жовтня 2022 року о 18:00 год. в Центрі архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа” відбудуться майстер-класи на тему “Реактивація”.

Іван Степків та Діана Драбик проведуть майстер-класи та розкажуть про технології, які вони використовують у своїй мистецькій практиці.

5 жовтня о 18:00 год. – майстер-клас Івана Степківа “What’s about vvvv?”

Іван Степків закінчив факультет комп’ютерних наук НУ “Львівська політехніка і пішов вивчати монументальний живопис у Львівську національну академію мистецтв. Поєднуючі цей різний досвід Іван працює у сфері візуального та аудіо програмування, фотографії та естампу. Психологія, історія, наукова фантастика та технології у фокусі уваги митця.

7 жовтня о 18:00 год. – майстер-клас Діани Драбик “Мапінг з vvvv”

Діана Драбик навчається на кафедрі Монументального живописа ЛНАМ, працює в сфері відеомапінгу, генеративної інсталяції, візуального програмування, відеоарту.

Вхід на майстер-класи вільний, за умови попередьої реєстрації. Посилання в шапці події.

Передбачено відеозапис майстер-класів.

Проєкт реалізовується за програмою #ZMINA_2_0 від фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Мистецьке об’єднання “НУРТ”» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Час проведення: 5 та 7 жовтня 2022 року о 18:00 год. 

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа”, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button