ПРИСТРАСТЬ І ПОКЛИКАННЯ КОЛЕКЦІОНЕРА: ЛЬВІВСЬКІ ІСТОРІЇ

Запрошуємо на зустріч з львівськими колекціонерами, засновниками та членами Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ. Працюючи над виставковим проєктом, ми зібрали чимало інформації як про Івана Гречка, так і про феномен колекціонерства. Зокрема, записали майже годинну розмову його молодших приятелів та послідовників у цій справі, названих Гречком жартома «Молодою музою». Вже понад місяць відвідувачі затримуються на цій інформативній частині виставки, аби послухати спогади про те, як кожен з них шукав свою красу, як творили свої колекції.

Учасники й учасниці зустрічі ділитимуться тим, як формувалось і змінювалось їхнє уявлення про колекцію і колекціонування? що вважають своїми найбільшими здобутками? які історії розповідають їхні колекції? В розмові візьмуть участь: директор Інституту колекціонерства українських мистецьких пам’яток при НТШ Ігор Завалій, члени інституту колекціонерства: Юрій Юркевич, Андрій Цибко, Роксоляна Лозинська, Оксана Романів-Тріска, Лев Тріска, Любомир Яремчук, Олексій Валько.

Модеруватиме розмову Зоряна Рибчинська, кандидатка філологічних наук, завідувачка кафедри культурології Гуманітарного факультету УКУ.

Коли: 30 липня о 15:00

Де: Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа», 

м. Львів, вул. Підвальна, 4

Вартість участі: повний квиток – 200 гривень, пільговий квиток – 100 гривень

Реєстрація для участі тут

Деталі тут

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button