ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ В ПРОЦЕСАХ ВІДБУДОВИ: МЕРЕЖУВАННЯ СПІЛЬНОТИ ТА СПІВПРАЦЯ

Запрошуємо до участі в мережуванні представників(ць) українських організацій, які залучені до процесів розробки документів просторового планування, повʼязаних з відбудовою, для обміну досвідом та пошуку нових можливостей та співпраць!

Подія відбудеться 25-26 листопада у Львові.

Протягом заходу ми презентуємо результати дослідження викликів та потреб фахівців(чинь) в галузі просторового планування в процесах відбудови, який проводить наша команда з метою ідентифікації найбільш болючих проблем, які створюють перешкоди для розвитку всієї галузі і потребують консолідації спільноти просторових планувальників(ць) для свого вирішення.

Також в рамках події відбудеться активне мережування учасників. Ми сподіваємось, що захід сприятиме об’єднанню спільноти та дозволить визначити прийнятні формати взаємодії для досягнення спільних цілей, які сприятимуть сталому відновленню. Зокрема, пошук форматів для уникнення недоброчесної конкуренції, дублювання роботи, а також побудови етичних засад співпраці та консолідації зусиль в проєктах відновлення.

 Хто запрошується до участі?

До участі запрошуються українські планувальники та планувальниці, які долучені до процесу відновлення України шляхом створення планувальних документів різних рівнів: містобудівної документації, стратегій просторового розвитку та неформальних просторових концепцій для територіальних громад України тощо.

Звертаємо вашу увагу, що кількість місць для участі у заході обмежена. Підтвердженням участі буде вважатись лист від організаторів на вашу електронну адресу.

Коли? 25-26 листопада, 2023 року
Де? Львів (точну локацію ми сповістимо зареєстрованим учасникам(цям)
Дедлайн реєстрації: 19 листопада 2023 року

Реєстраційна форма: https://forms.gle/zMSGpfo3UKhzD72Z7

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. 

Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button