ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «КВІТИ ЛЬВОВА» НА МЕЖІ ВУЛИЦЬ СТРИЙСЬКОГО – ВЕРНАДСЬКОГО У ЛЬВОВІ

Рейтинг проекту: 
524

Житлового комплексу преміум-класу – «Квіти Львова» – не лише розвиває якісні архітектурні традиції справжнього європейського міста, але й ставить перед собою завдання сформувати справді унікальне комфортне середовище для кожного свого мешканця. Комплекс матиме повноцінну власну інфраструктуру: паркінги, дитячий садок, магазини та об’єкти побутового обслуговування.

Унікальним є місце розміщення цього комплексу – на ділянці в кінці вулиці Стрийської, поруч з якою передбачене будівництво нового адміністративного центру Львова.  Неподалік знаходяться: міжнародний автовокзал, кільцева дорога міста, а також до чемпіонату «Євро-2012» тут споруджено стадіон «Арена Львів» та найбільший торгово-розважальний комплекс Львівщини – «Кінг-Крос-Леополіс».

ЖК «Квіти Львова» скрадатиметься з 7 будинків-блоків, кожен з яких матиме секції різної поверховості від 6 до 9 поверхів. Будинки-блоки мальовничим півкільцем формуватимуть власний затишний внутрішній дворик, і водночас всі вони будуть обернені – як пелюстки гігантської квітки – до спільного громадського центру, де буде великий публічний парк-оазис. Саме він стане простором активного спілкування, відпочинку та комунікації для усіх мешканців цього житлового комплексу.

Архітектори: Богдан Гой (ГАП), Галина та Сергій Іванови-Костецькі

Генпроектувальник: ПП «Украбудсервіс» (м.Тернопіль)

Гензабудівельник: ПП «Креатур-БУД»

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.