Вестибюльна група санаторію Алмаз в місті Трускавець

Рейтинг проекту: 
39

Модулювання образного ряду назви санаторію «АЛМАЗ» як в екстер’єрі вхідної зони (вхідний дашок),так і в інтер’єрі вестибюльної групи приміщень,вивело автора проекту на використання оздоблювальних матеріалів семантично співзвучних космічним технологіям легким, надміцним, фосфоризуючи.

Проект вхідного дашка санаторію спроектований як архітектурний акцент формування переднього плану багатоповерхового спального корпусу санаторію.

Функціональне призначення цієї малої форми передбачало встановлення світлової вивіски з назвою санаторію фірмовим логотипом ЗАТ «Трускавецькурорт», а також забезпечення протидощового накриття входу перед виносним тамбуром, який є складовою частиною вхідного вузла.

Концептуальною формотворчою ідеєю формування простору вестибюльної групи санаторію, продовженням котрої ззовні є даний дашок-став образ сучасної технократизованої оболонки внутрішнього простору, що перетікає із інтер’єру в екстер’єр.

Фосфоризуючи прихованими під світками світла в зелено-блакитних відтінках, назва санаторію «Алмаз» прорізана по спеціальній технології в прозорому полікарбонаті мерехтить вночі на стальних розтяжках не вагомо і загадково.

Така ж атмосфера ілюзорності і завороженості досягнута в інтер’єрі вестибюлю санаторію:  м’яке приховане світло окреслює  контури колон, падає на озеленені фрагменти приміщення;

М’які кремові дивани прозорі журнальні столики на хромованих ніжках і портфоліо на стінах за кращими архітектурними творіннями сучасної світової архітектури.

Трансцендентний стиль космічно упорядкованого хаосу, проявлений в складних перетіканнях  прозоро алюмінізованих матеріалів, відбиваючих і скрадаючи один одного одночасно, створюючи непередбачувані ефекти цей задум вдався в реалізації  і  був відмічений на Міжнародному  конкурсі на кращій інтер’єр.

Автори проекту:  ГАП - арх.. Марченко В.С , арх.. Марченко Д.В.; арх. Кашеваров С.О

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.