ЦЕНТР МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

Рік: 2015-2017
Архітектор: Штефан Беніш / Майкл Іннераріті
Розташування: Стрийська, 29а
Команда: Юліан Чаплінський, Володимир Йосипчук, Ганжа Віталій, Ірина Паракуда, Катерина Ковальчук, Євгенія Петрич, Марія Щербакова, Наталя Дімітрієвич

Це перша за часи незалежності України будівля, збудована спеціально для бібліотеки. Будівництво Центру було розпочато навесні 2015 року. А в неділю 10 вересня 2017 року будівля була урочисто відкрита.
Центр Митрополита Андрея Шептицького – це новітній інформаційно-ресурсний центр, що включає в себе бібліотеку, громадський простір, навчальні приміщення та приміщення адміністрації університету. Один з основних гасел УКУ є відкритість, тому цей термін став головною ідеєю при проектуванні Центру Шептицького. З архітектурної точки зору, термін “відкритість” відіграє важливу роль у планувальній структурі будівлі, її взаємозв’язку з навколишнім середовищем. Простір центру є безбар’єрним, а заходи, що тут відбуваються є доступними також для маломобільних груп людей.

Більше інформації про архітектурне бюро AVR DEVELOPMENT, яке працювало над проєктом (власником якого є Юліан Чаплінський) та головного архітектора проєкту Володимера Йосипчука читайте на нашому порталі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button