ТОРГОВО-ОФІСНИЙ ЦЕНТР НА ПЛ. ПЕТРУШЕВИЧА, 5

Рік: 2019
Розташування: м. Львів, пл. Петрушевича, 5
Команда: Андрій Асанов, Тарас Сало, Юрій Назарук, Тарас Андрушко, Віталій Нестеренко, Олександр Давидюк

 Будівля висотою у 4 поверхи є гарним прикладом створення сучасної архітектури в умовах історичної частини міста. Параметри та габарити новобудови відповідають сусіднім домівкам, а увагу привертає лише білий перфорований фасад, який виглядає сміливо та сучасно. Його було створено з композитних HPL-панелей, які захищають центр та його відвідувачів від сонячних променів. Насправді ж за дірчатим фасадом ховається скляна споруда.

Тематично центр ділиться на дві частини: торговельну, що займає нульовий та перший поверхи, та офісну — на другому, третьому та четвертому рівнях. На даху змонтували терасу. Загальна площа будівлі становить 1088 кв.м.

Об’єкт завершив периметральну забудову території обмеженої вулицями Шота Руставеллі, Зелена та площею Петрушевича. До останнього часу ділянка використовувалась МАФами, тому поява торгово-офісного центру реанімує локацію в цілому і логічно доповнить оновлений громадський простір, який невдовзі планується на місці існуючої площі Петрушевича, під якою є перспектива появи підземного паркінгу. Складність полягала у невеликій площі ділянки, 262 м2, та її завуженості. Останнє стало причиною створення перфорованого фасаду, який виконує функцію затінення, враховуючи південну орієнтацію, та максимальне зашклення фасаду, таким чином було досягнуто енергоощадності в спекотний період.

Детальніше про одного з архітектора проєкту Андрія Асанова читайте на нашому порталі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button