Торгово-офісний комплекс «Квадрат» по вул. Залізничній, 7 у м. Львові

Рейтинг проекту: 
367

Проектом передбачається на місці колишнього заводу автонавантажувачів будівництво торгово-офісного комплексу який складається з:
-    торгово-розважального центру на 2 поверхи загальною площею 51 000 м2 з багатоповерховим паркінгом на 4 поверхи, на 460 машино-місць.
-    офісного центру на 12 поверхів загальною площею 37 000 м2.
Територія будівництва розташована між дорогами загальноміського значення на ділянці між центральною частиною Львова і т.з. «спальними районами», що оптимально відповідає новій запроектованій функції її використання.
Загальна архітектурна композиція торгово-офісного комплексу сформована виходячи із умов його розташування і особливостей багатофункціональності.
Об’ємно-просторово офісний центр є тлом для торгово-розважального блоку, що підкреслено оздобленням цих споруд. Так торгова частина є більш закрита і "масивна", для цього поверхні її стін вкриті фасадними панелями світлого кольору, в яких вікна трансформовані у мережу вузьких горизонтальних стрічок і лише центральний вхід – скляна призма з ажурним дашком, офісний ж блок оздоблений скляною фасадною системою, що робить його образ прозорим та "легким".

Автори проекту: Б.Гой (архітектура, ГАП), О.Савельєв (концепція), а також Р.Кордиш (ГІП), Р.Лісоцький (головний конструктор), П.Іванов (візуалізації), І.Гриб (концепція інтер’єрів)

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.