Багатофункціональний торгово-офісний центр по вул. Липинського в м. Львів

Рейтинг проекту: 
155

Багатофункціональний торгово-офісний центр по вул. Липинського                                                               в м. Львів

Об’ємно-просторова композиція  центру формувалась з умов маркетингового завдання замовника, містобудівельних умов його розташування на ділянці забудови  і  особливостей багатофункціональної споруди. 

Архітектурний образ центру побудований на контрастному співвідношенні двох сформованих  об’ємів,а саме:

  -3-ри поверхового стилобатного об’єму торгово-ігрового центру

  -6-ти поверхової  надбудови блоку офісних приміщень,який з сторони вул. Тучапського –Липинського виглядає як 9-ти поверхова  будівля.

 Стилобат торгово-офісного центру запроектований у формі  ¼  кругло призми в плані розташованої круглою стороною до перехрестя вул. Липинського - Замарстинівська.

  Центральна вісь головного входу в торгово-ігровий центр проходить  скрізь триповерховий атріум, антресольні поверхи якого з’єднані між собою двома ескалаторами і  панорамним ліфтом  для обслуговування неповно справних на візках  і завершується світловим ліхтарем тераси 4-го поверху. На цій відкритій терасі під декоративними парасольками розташовані  літні торгові площі ресторану і фудкорту.

 Головний вхід в блок офісних приміщень запроектований в стилобаті зліва від головного входу в торгово-ігровий центр.  Підкреслюючи його рівнозначність головному входу в торговий центр в місці розташування входу запроектована триповерхова колонада з декоративним дашком-терасою ресторану.

Автор проекту:  В.С.Марченко 

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.