Cанаторно-оздоровчий комплекс Прикарпаття НБУ в м. Яремче

Рейтинг проекту: 
508

Спальний  корпус на  5 сімейних номерів «Люкс» і  апартаментами на одну сім'ю терасного типу  ( загальною площею - 2029,75м2)

Проект санаторно-оздоровчого комплексу «Прикарпаття»  розроблений творчою архітектурною  майстернею в  формі  ТзОВ «ГРАЖДА»  на  замовлення  Національного  банку  України  Спальний корпус на 5 сімейних номерів «Люкс» і апартаментами на одну сім’ю був включений в будівництво першої черги забудови  Будівництво закінчено у 2012р.

  Корпус є змінної поверховості від 2-х до 4-х поверхів з цокольним поверхом, підвалом і технік ним поверхом на горищі. Розташований на скельному схилі з ухилом в (30-45 град.) з головним входом з відмітки першої над пойменної тераси низ падає  поверхами до нижньої пойменної тераси ріки Жонка.

Композиційна схема ділить об’єм  спального корпусу на  два функціональних  готельних  блоки, які відповідають міжнародному класифікатору готелів *****. В правій частині корпусу знаходиться  готельний номер «апартамент-президент» на одну сім”ю а в лівій частині-5 готельних номерів «Люкс» в  двох  рівнях  кожний. Ліва і права частини будинку запроектовані як два окремих  об’єкти зв’язані  між собою критим переходом, який перпендикулярно головному фасаду перерізає об’єм спального корпусу.

  Архітектурне  вирішення  об’єму спального корпусу побудоване на стику двох концептуальних  напрямків з однієї сторони зберегти традиційний образ шатрової карпатської споруди, який відображає мікрокліматичні особливості  регіону і одночасно ввести в стилістику архітектурного образу ускладнені еклектичні форми окремих частин і блоків ансамблю з стилевими ознаками деконструктивізму.

Автор проекту: В.С.Марченко

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.