Реконструкція парку пам’ятки садово-паркового мистецтва Парк курорту Моршин

Рейтинг проекту: 
280

Проект реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк курорту Моршин» розроблений ТзОВ «Кристал-Захід», в результаті конкурсного відбору проектів, представлених по програмі транскордонного спів робітництва між Україною і ЕС (Польща) як переможець конкурсного змагання.

Технічна документація розроблена на підставі Завдання на проектування, виданого Моршинською міською радою Львівської області, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, виданих відділом архітектури та містобудування м. Моршина, матеріалів топографічної зйомки масштабу 1:500, виконаної СПД Дмитросевич у 2012 році, технічного звіту з інвентаризації земельних насаджень на території «Парку-курорту м. Моршин», виконаної спеціалістами кафедри лісової таксації та лісовпорядкування через ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України, проекту «Землеустрою і встановлення меж території природно-заповідного фонду: парку, виконаного інститутом геоінформаційних систем.

В основу концепції генерального плану реконструкції парку було закладено рішення, яке було виконане спеціалістами ТзОВ «Кристал-Захід» на стадії проект «П» ГАП Марченко В.С

 Автори проекту:  арх. Марченко В.С, арх. Марченко Д.В

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.