Медіа-парк Галицький у місті Львів

Рейтинг проекту: 
58

Проект «Медіа-Парку Галицький» уявляє собою концептуальну модель місто будівельного ансамблю для розташування адміністративних, репрезентацій них, торгово-виставкових,  готельних  функцій на території історико-архітектурного комплексу «Цитадель» в центрі Львова.

Сформована віками структура міського центру, його пішохідних і транспорт них потоків, особливості розвитку міської культури Львова, його соціуму, його традицій, ментальності, його  відношення до конкурентної економіки і її перших  паростків на Україні все це в комплексі творчо сформувало архітектурний образ Медіа-Парку.

Сутністю ідеї Медіа-Парку у Львові є вирішення архітектурно-планувальних завдань методами ландшафтної архітектури. Така методика дозволила створити модульований сценарій з малих, середніх  і  великих просторів, сформованих  за допомогою архітектурних об’ємів,  рельєфу  і  рослинності.

Цільова функція Медіа-Парку інформаційне посередництво між людиною і соціальною динамікою сучасного світу на підставі використання розвинених телекомунікаційних систем.

Проект Медіа-Парку «Галицький» на Цитаделі був виконаний  ТзОВ «Гражда» на замовлення  керівництва «Електрон банку» у 1995 році. Крім графічної частини проекту авторами був виконаний кольоровий електрифікований макет розмірами 3х4м і вагою 240кг. Кольорові фото з макету були представлені на огляд центральному Правлінню САУ.

У 1996р.центральним Правлінням САУ було прийняте рішення цим проектом представити Україну на Конгресі Міжнародної Спілки архітекторів в Барселоні   Через чотири роки, після демонстрації проекту в Барселоні означений проект отримав Диплом на всесвітньому Трієналлє архітектури в Софії.

Автори проекту:  арх. Марченко В.С (ГАП),арх. Кравцов В.Л.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.