МАРІО БОТТА. Центр Божого Провидіння

Рік: 2013
Архітектор: Маріо Ботта
Розташування: м. Львів, вул. Авраама Лінкольна, 12
Команда: Микола Шеремета, SHEREMETE AG, LLC, ПП "Універсал Проект"

Перші отці-оріоністи прибули до Львова у 2001 р., з часом вони дійшли до висновку, що найкащим способом розпочати свою діяльність у цьому місті буде зміна їхнього літургійного у обряду та відкриття нової парафії в межах греко-католицької Церкви. Після довгих пошуків належної ділянки для проектування вони опинились на периферії Львова, в мікрорайоні Топольної – Замарстинів.

“Наша місія полягає в тому, щоб соціально підносити” людей. Тому однією з нашихкінцевих цілей є “зробити з периферії центр” – дон Оріоне.

Проект Маріо Ботти зосереджений на трьох основних комплексах будівництва:

У 2013 р. завершилося будівництво монастиря, який передбачає кілька приміщень на першому поверсі, призначених для притулку сімейного типу для десятьох неповносправних і гуртожиток для молоді та гостей на другому. Церква Божого Провидіння буде охоплювати близько 30 000 осіб та буде поставати також як меморіал вічної пам’яті “Небесній сотні”. Всередині церкви буде розміщено постійну символічну інсталяцію в пам’ять героїв. Багатофункційна будівля – третя стадія будівництва буде включати в себе: ораторію для молоді, майстерню для неповносправних та центр розради і допомоги для найбідніших.

ДЖЕРЕЛО: Маріо Ботта. Центр Божого Провидіння. Львів, Згромадження (Монастиря) Чину Оріоністів: Апріорі, 2018-240с.,іл.

Більше інформації про архітектурне бюро SHEREMETA Architect Group , що працювало над проєктом та головного архітектора Миколу Шеремету  читайте на нашому порталі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button