КОМПЛЕКС СЕМІНАРІЇ СВЯТОГО ДУХА УГКЦ В М.ЛЬВОВІ.

Рік: 2001-2005
Команда: Євген Дацишин, Юрій Горалевич, Юрій Верхола, Ростислав Стоцько, Олег Хамар, Ігор Хамар Юрій Вовк, Степан Філь, Микола М’яло.
Розташування: вул. Хуторівка, 35

Першим найбільшим запроектованим і реалізованим об’єктом сакральної архітектури нового тисячоліття у Львові став комплекс Семінарії Святого Духа УГКЦ на вул. Хуторівка в м. Львові.

Історія цього об’єкту починається з часу візиту в Україну Папи римського Івана Павла ІІ 23-27 червня 2001р. В рамках візиту була запланована зустріч Понтифіка з молоддю перед церквою Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові. Слідуючи на місце зустрічі, урочиста процесія зупинилася біля відведеної для комплексу Духовного центру ділянки і Папа освятив та благословив керівництво семінарії, проектантів та будівельників на початок будівництва.

В даному об’єкті запроектовано поєднання функції навчання, проживання та проведення дозвілля семінаристів. Враховуючи ці принципи та рельєф ділянки, а також інсоляцію, сформовано існуючий план споруди. Філософсько-богословський факультет належить УКУ, але він використовується також і для навчання семінаристів та три Студентати – споруди для навчання та проживання різних монаших чинів УГКЦ. З запроектованих будівель на сьогоднішній день реалізовано чотири, а саме корпус Семінарії, господарський корпус, корпус Філософсько-богословського факультет УКУ та студентат (навчально-освітній корпус) монашого чину оо.Редемптористів. Інші заплановані об’єкти не були реалізовані через відсутність фінансування.

Дивіться також

ЖК «FORUM APARTMENTS»
18.04.23 -