КОМПЛЕКС СЕМІНАРІЇ СВЯТОГО ДУХА УГКЦ В М.ЛЬВОВІ.

Рік: 2001-2005
Розташування: вул. Хуторівка, 35
Команда: Євген Дацишин, Юрій Горалевич, Юрій Верхола, Ростислав Стоцько, Олег Хамар, Ігор Хамар Юрій Вовк, Степан Філь, Микола М’яло

Першим найбільшим запроектованим і реалізованим об’єктом сакральної архітектури нового тисячоліття у Львові став комплекс Семінарії Святого Духа УГКЦ на вул. Хуторівка в м. Львові.

Історія цього об’єкту починається з часу візиту в Україну Папи римського Івана Павла ІІ 23-27 червня 2001р. В рамках візиту була запланована зустріч Понтифіка з молоддю перед церквою Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові. Слідуючи на місце зустрічі, урочиста процесія зупинилася біля відведеної для комплексу Духовного центру ділянки і Папа освятив та благословив керівництво семінарії, проектантів та будівельників на початок будівництва.

В даному об’єкті запроектовано поєднання функції навчання, проживання та проведення дозвілля семінаристів. Враховуючи ці принципи та рельєф ділянки, а також інсоляцію, сформовано існуючий план споруди. Філософсько-богословський факультет належить УКУ, але він використовується також і для навчання семінаристів та три Студентати – споруди для навчання та проживання різних монаших чинів УГКЦ. З запроектованих будівель на сьогоднішній день реалізовано чотири, а саме корпус Семінарії, господарський корпус, корпус Філософсько-богословського факультет УКУ та студентат (навчально-освітній корпус) монашого чину оо.Редемптористів. Інші заплановані об’єкти не були реалізовані через відсутність фінансування.

Більше інформації про архітекторів проєкту Юрія Горалевича та Юрія Верхоли читайте на нашому порталі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button