Адмінспоруда ТзОВ «Видавництво «Школярик» в місті Тернопіль

Рейтинг проекту: 
25

Будинок запроектований  в 6 поверхів. Перші п’ять поверхів займають офісні приміщення. На  шостому  поверсі  розташовані  приміщення для  відпочинку  і  фізичного оздоровлення відвідувачів, вони мають надаватися в оренду.  Цей  поверх запроектований з зеленими терасами  для  відпочинку  і споглядання паркового ландшафту. На ньому розташовані зала аеробіки і боді-білдінгу з допоміжними приміщеннями і багатофункціональна  зала  для  проведення  урочистих  заходів.

Романтичний образ  споруди сформований на м’яких , ускладнених  членуваннях фасадів з максимальним включенням озеленених зона терасах,на фронтоні,на окремих елементах малих архітектурних форм.

Велику  увагу  було приділено формуванню аванзони  головного входу. З сторони центральної  алеї  парку запроектовані  гранітні  колони  з  капітелями – квітниками, що переходять у колони – пропілеї головного входу.

Акцентом архітектурної композиції споруди є кутовий фасад,на якому домінує на пів циліндричний  в плані  вітраж фасадної системи. Його складний абрис –(форма вітражу в плані міняється  на кожному поверсі, в той час, як основний барабан по фасаду є на  трьох поверхах незмінним) - забраний з двох сторін в своєрідну палітурку книжки, яка  запроектована як вентильована фасадна система з обличкуванням  алюкобондом.

Завершується  фасадна система центрального  вітражу  фронтоном-терасою  на  якій  розміщена ажурна метало пластикова парасолька.

Планувальна схема будинку  побудована на з’єднанні під прямим кутом двох крилофісного призначення.  Адміністративні приміщення розташовані по обидві сторони вздовж  кожного крила з коридором – галереєю між ними. Кожне крило зв’язане з центральним холом  в місці стика, де знаходиться центральна сходова кліть з ліфтом.

Автор проекту:  В.С.Марченко 

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.