ПРОВЕДЕННЯ ЗАКРИТОГО СТУДЕНТСЬКОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ НА КРАЩУ ПРОЄКТУ ПРОПОЗИІЮ ЩОДО РЕКОНСТРУКЦІЇ МАЙДАНУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У М.СУМИ

Всеукраїнська громадська організація «Українська академія архітектури», відповідно до пункту 22 Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р. №2137, оголошує про проведення «Закритого студентського бліц-конкурсу на кращу проєктну пропозицію щодо реконструкції майдану Незалежності у м.Суми» (далі Конкурс).

Замовник конкурсу – Всеукраїнська громадська організація «Українська академія архітектури».

Організатор конкурсу – управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

Тема Конкурсу: Створення громадського простору на території майдану Незалежності у м. Суми, який є центром громадського та культурного життя міста. Мета Конкурсу: Визначити найкращу проєктну пропозицію щодо створення сучасного громадського простору центральної частини міста Суми, що враховуватиме побажання та потреби мешканців та міститиме у собі новий концептуальний зміст майдану та прилеглої до нього території.

Терміни проведення Конкурсу: з 25.04.2023 по 15.06.2023.

Для участі у конкурсі автор/авторський колектив має оформити заявку на участь у конкурсі, заповнивши реєстраційну форму на сайті організатора конкурсу.

Терміни реєстрації у конкурсі – до 18.00 год. 21.04.2023.

Вимоги до професійного рівня учасників Конкурсу: не встановлюються.

Реєстраційний внесок учасниками конкурсу не сплачується.

Координати відповідального секретаря конкурсу: 40030, м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29, тел. (0542) 70-18-70, кабінет 38.

Офіційна веб-сторінка конкурсу

Офіційна електронна адреса: arhitektura.soda@gmail.com

Призовий фонд конкурсу складає 300 000 грн. (триста тисяч грн.).

Визначено 3 (три) премії за перші 3 призові місця:

1 (перша) премія – перше місце – 150 000 грн. 00 коп., у тому числі податки;

2 (друга) премія – друге місце – 100 000 грн. 00 коп., у тому числі податки;

3 (третя) премія – третє місце – 50 000 грн. 00 коп., у тому числі податки.

До закінчення терміну подачі проєктів автор/авторський колектив має подати повний комплект конкурсного проєкту (планшети у друкованому та електронному вигляді; пояснювальну записку в електронному та друкованому вигляді, додаткові матеріали (за бажанням) та декларацію авторства) організатору конкурсу через поштову відправку (з обов’язковою поміткою на конверті «на Закритий студентський бліц-конкурс на кращу проєктну пропозицію щодо реконструкції майдану Незалежності у м.Суми» або особисто за адресою: управління містобудування архітектури Сумської обласної державної адміністрації, 40030, м. Суми, вул. Першотравнева, 29, кабінет 38.

Електронний варіант конкурсної роботи з пояснювальною запискою обов’язково надсилається на електронну адресу: arhitektura.soda@gmail.com (у темі листа вказати шифр конкурсного проєкту).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button