Про проєкт

У травні 2013 року на просторах інтернету з’явився унікальний проєкт – Західноукраїнський Архітектурний Портал. Ідея зародилась у Львові, але Портал охоплює весь регіон Західної України: Галичину, Волинь, Поділля, Буковину та Закарпаття.

Це простір для професійного спілкування та обміну інформацією серед архітекторів, дизайнерів, будівельників, замовників і партнерів. Окрім цього, Портал є важливим та невід’ємним інформаційним ресурсом, як для потенційних замовників, так і для забудовників, інвесторів, постачальників будівельних і оздоблювальних матеріалів. Саме тут ви знайдете усю необхідну інформацію про проєктування у всій Західній Україні. Для зручності на сайті створені окремі розділи: Новини (тут ви знайдете усю актуальну інформацію про архітектурне життя Західної України), Персоналії ( інформація про найкращих архітекторів Західної України, які роблять значний внесок у архітектурний простір), Компанії (розділ, де читач зможе знайти компанії на будь – який запит, від архітектурних бюро, до постачальних компаній), Освіта (ВНЗ, де навчають архітекторів), Проєкти (знакові об’єкти Західної України) та Ексклюзив (авторські статті дописувачів Порталу, які висвітлюють найцікавіші події у архітектурному житті, проєкти, об’єкти та архітектурну спадщину нашого краю).

Основною метою є популяризація культурного феномену архітекторів Західної України.

Проте ми прагнемо, щоб подібні проєкти також виникали і у інших етнокультурних районах України.  Ми також бачимо перспективу активного розвитку аналогів Західноукраїнського Архітектурного Порталу і за межами України.

Кожен архітектор або проєктне бюро, яке активно та якісно впливає на архітектурне обличчя Західної України, може мати особисту сторінку на нашому порталі, де окрім короткої довідки та контактної інформації буде розміщено портфоліо його найкращих робіт.

Проте усі бажаючі повинні пройти через відбір Експертної Ради, яка кваліфіковано та неупереджено визначає кращих з кращих за чіткими критеріями відбору.

Наш портал, це необмежене джерело інформації та можливостей. Разом з нами Ви будете знати про усе, чим живе сучасна архітектура Львова та Західної України.

Ви також можете долучитись до нашої редакційної роботи. Запрошуємо Вас надсилати у редакцію нашого Порталу корисну і цікаву інформацію (через «Зворотній зв’язок»)

З повагою, команда Західноукраїнського архітектурного Порталу.