ПРО ПРОЄКТ

У травні 2013 року на просторах інтернету з’явився унікальний проєкт – Західноукраїнський Архітектурний Портал. Ідея зародилась у Львові, але Портал охоплює весь регіон Західної України: Галичину, Волинь, Поділля, Буковину та Закарпаття.

Це простір для професійного спілкування та обміну інформацією серед архітекторів, дизайнерів, будівельників, замовників і партнерів. Окрім цього, Портал є важливим та невід’ємним інформаційним ресурсом, як для потенційних замовників, так і для забудовників, інвесторів, постачальників будівельних і оздоблювальних матеріалів. Саме тут ви знайдете усю необхідну інформацію про проєктування у всій Західній Україні. Для зручності на сайті створені окремі розділи: Новини (тут ви знайдете усю актуальну інформацію про архітектурне життя Західної України), Персоналії ( інформація про найкращих архітекторів Західної України, які роблять значний внесок у архітектурний простір), Компанії (розділ, де читач зможе знайти компанії на будь – який запит, від архітектурних бюро, до постачальних компаній), Освіта (ВНЗ, де навчають архітекторів), Проєкти (знакові об’єкти Західної України) та Ексклюзив (авторські статті дописувачів Порталу, які висвітлюють найцікавіші події у архітектурному житті, проєкти, об’єкти та архітектурну спадщину нашого краю).

Основною метою є популяризація культурного феномену архітекторів Західної України.

Проте ми прагнемо, щоб подібні проєкти також виникали і у інших етнокультурних районах України. Тому агітуємо охочих в інших куточках країни до створення подібних платформ та співпраці з нашим проєктом. Якщо ви до цього готові, то пишіть нам у “Зворотній зв’язок”.

Кожен архітектор або проєктне бюро, яке активно та якісно впливає на архітектурне обличчя Західної України, може мати особисту сторінку на нашому порталі, де окрім короткої довідки та контактної інформації буде розміщено портфоліо його найкращих робіт.

Проте усі бажаючі повинні пройти через відбір Експертної Ради, яка кваліфіковано та неупереджено визначає кращих з кращих за чіткими критеріями відбору.

Склад Експертної Ради:

  • Президент Національної спілки архітекторів України (НСАУ) – Чижевський Олександр Павлович
  • Голова Архітектурної палати НСАУ – Пікущенко Олег Леонідович
  • Голова правління Львівської обласної організації НСАУ – Шеремета Микола Дмитрович
  • Голова Львівського регіонального відділення АП НСАУ – Кузьмак Ігор Степанович
  • Головний редактор Західноукраїнського архітектурного порталу – Гой Богдан Володимирович
  • Головний архітектор Львова – Коломєйцев Антон Вікторович
  • Головний архітектор львівської області – Василько Олена Василівна

Наш портал, це необмежене джерело інформації та можливостей. Разом з нами Ви будете знати про усе, чим живе сучасна архітектура Львова та Західної України.

Ви також можете долучитись до нашої редакційної роботи. Запрошуємо Вас надсилати у редакцію нашого Порталу корисну і цікаву інформацію (через «Зворотній зв’язок»)

З повагою, команда Західноукраїнського архітектурного Порталу.

Call Now Button