ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ 2022

Друзі та колеги,

Національна спілкa архітекторів України вже 20 років проводить огляд-конкурс кращих архітектурних проектів та реалізацій «Премія Національної спілки архітекторів України». Конкурс спрямований на популяризацію архітектури та охоплює об’єкти та проекти, виконані за останні три роки в Україні або виконані українськими архітекторами за кордоном.

Премії присуджуються у номінаціях: «Містобудування», «Регенерація історичного середовища», «Реставрація», «Будівлі та споруди», «Багатоповерхова житлова забудова», «Малоповерхові житлові будинки», «Ландшафтна архітектура», «Інтер’єри». У кожній номінації ( проекти та реалізації) присуджується одна нагорода (диплом з відзнакою), а також три дипломи переможців конкурсу.

Незважаючи на труднощі воєнного часу, у 2022 році «Премія Національної спілки архітекторів України» зібрала понад 80 робіт у всіх номінаціях. Роботи експонуються в Центральному будинку архітектора в Києві на вул. Бориса Грінченка 7. Проекти переможців конкурсу експонуються на міжнародних виставках та заходах спільноти архітекторів в Україні та за кордоном.

31 березня 2023 року заплановано Церемонію нагородження переможців конкурсу Національної спілки архітекторів України 2022. Для будівельних компаній це гарна можливість познайомитися з провідними архітекторами України, довідатись про їх об’єкти, налагодити партнерську співпрацю.
Захід відбудеться в Центральному будинку архітектора у Києві, вул. Бориса Грінченка 7 з 12:00 до 17:00

У холі Будинку архітектора заплановані інформаційні стенди компаній-партнерів. Передбачене розміщення інформації фірм-партнерів на сторінках Спілки та Палати Архітекторів та на друкованих мтеріалах події.
Повідомляємо про можливість співпраці у підготовці та проведенні Церемонії нагородження переможців Премії Національної спілки архітекторів України 2022.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button