ПОРОХОВА ВЕЖА

Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа»

Львівська Спілка Архітекторів і її Будинок архітектора є одною з небагатьох громадських організацій, яка безперервно функціонує упродовж десятиліть. Тут відбулись сотні виставок, архітектурних конкурсів, семінарів, лекцій, десятки концертів, обговорення більшості важливих питань розвитку архітектури нашого міста та області.

З жовтня 2018 року Львівський будинок архітектора розпочав роботу як Центр архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова Вежа” – мистецька інституція, діяльність якої націлена на популяризацію та дослідження фаху зодчого.

Широка програма діяльності Центру архітектури, дизайну та урбаністики розглядається її функціонерами як своєрідний міст між фахівцями світу архітектури та іншими спеціалістами. На площі понад 500 м2 Центр представляє міжнародні тематичні виставки, а також постійну експозицію мультимедійного макету, який присвячений історії містобудівного розвитку Львова. Впродовж року Центр організовує декілька десятків різноманітних тематичних подій, починаючи з фестивалів, симпозіумів, семінарів, лекцій, екскурсій аж до міських дослідницьких експедицій та зйомок документальних фільмів.

Центр архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова Вежа” відомий і на міжнародній арені, оскільки має репутацію провідної інституції, в якій архітектура вивчається та досліджується. Він надає комплекс послуг для дослідників та всіх тих, хто цікавиться архітектурою. Послуги включають: роботу громадської архітектурної бібліотеки, комп’ютерну базу контактних даних архітекторів, онлайн-базу архітектурно-будівельних компаній на Західноукраїнському архітектурному порталі, а також унікальну колекцію матеріалів з львівської архітектури 20-го і 21-го століття.

Адреса:

79008, м. Львів, вул. Підвальна, 4
контактні телефони:

Ангеліна Єфименко, директорка ЦАДУ “Порохова Вежа ” – 0677485002
e-mail: porohova.veza.lviv@gmail.com

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button