

30 жовтня вдруге в цьому році у Львові відбувся захід Архмітинг на новій мистецько-архітектурній локації ZAG Gallery, який був наповнений цікавими та корисними презентаціями, живим спілкуванням і дискусіями про важливі теми з архітектури та дизайну.

Подія зібрала повну залу архітекторів, дизайнерів, забудовників і виробників матеріалів. Було дуже приємно бачити таку кількість охочих взяти участь у заході. Це був чудовий вечір професійного діалогу, нових знайомств і спільного пошуку відповідей на питання: якою має бути архітектура сьогодення – у час викликів і змін.


DHC Media, за підтримки Національної Спілки Архітекторів України – НСАУ, зібрали гостей Archmeeting з усієї України. Модератором панельної дискусії на початку заходу вже вкотре виступив Богдан Гой, який разом із Анною Іскієрдо, Андрієм Павлівим та Марією Бобрик говорив про розвиток українських міст під час війни, роль ідентичності в архітектурі та про відповідальність бізнесу у формуванні урбаністичного середовища країни.

Подія вкотре підтвердила: архітектура – це не лише про форми, це про людей, спільноти, цінності та взаємну підтримку.
Далі саме від авторки проєкту Zenyk Art Gallery – Анни Іскієрдо, яка більше розповіла та провела пізнавальну лекцію «ZAG Gallery: архітектура як простір для діалогу мистецтва і міста»

Олександр Барановський, координатор проектів Національної спілки архітекторів України, розповів про переможців Всеукраїнського конкурсу Премія НСАУ та запросив на сцену для привітання директорку Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» Ангеліну Єфименко, яка розповіла про нещодавно відкритий простір “Візарій” — відновлену бібліотеку Львівському Будинку архітекторів.

А також впродовж заходу партнери презентували свої інноваційні рішення:
До прикладу компанія BUDZIRKA, яка є офіційним представником австрійського заводу Fundermax в Україні, розповідала про свої досягнення у використанні високої якості оздоблювальних фасадних матеріалів.

Представник компанії Тавекс Плюс – ознайомив присутніх на заході зі взірцями сучасних систем доступу: інтерактивні ручки та замки для готелів, приватного житла та об’єктів комерційної нерухомості.

Компанія MAПEI – розповідала про матеріали та системи для задоволення будь-яких потреб на будівельному ринку.

А на завершення була неймовірно цікава та змістовна лекція «Архітектура в реальному контексті: взаємодія архітектора, влади та громади» від львівського архітектора, доктора архітектури Андрія Павліва, що є засновником архітектурного бюро ZELEMIN у Львові.


Учасники та партнери, які підтримали захід Архмітинг у Львові, це компанії:
LATEREM – група компаній із 20-річним досвідом на інтер’єрному ринку України. LATEREM – група компаній із 20-річним досвідом на сантехнічному ринку України
ЮНІФАС – представляє швейцарську компанію Swisspearl (СВІСПЕРЛ) в Україні, яка виготовляє фіброцементні плити для вентильованих фасадів, дахів і інтрʼєрів.
СтарДизайн – Мережа салонів: двері, підлогові та стінові покриття.
Віла Ваніла – постачальник меблів для HoReCa бізнесу з понад 15-річним досвідом
В -ТЕХ – система вентиляції з рекуперацією тепла
Медіа партнери:
ЗУАП, Home Ideas Supply, Pragmatika, Design Event 365

Archmeeting — це візитівка DHC Media, захід став унікальною платформою для обміну досвідом між провідними архітекторами, дизайнерами інтер’єрів, представниками місцевого самоврядування та бізнесу.
Дякуємо партнерам і всім учасникам за організацію, натхнення, щирість і професійний обмін досвідом. Разом ми формуємо середовище, у якому хочеться жити і розвиватися.
До зустрічі на заключній події року 04 грудня в місті Ужгород.