ОКСАНА ХОРОШАВІНА “100 РОКІВ ТОМУ ВПЕРЕД”

Проект “100 років тому ВПЕРЕД” створений киянкою Оксаною Хорошавіною. Архітектор та дизайнер за фахом, Оксана захоплювалась малярством все своє життя. І саме такий творчий процес рятував авторку від початку гострої фази війни.
Ідея проекту – переосмислення ретро фотографій. В сюжет, запозичений зі світлини понад сторічної давнини, додається сучасна деталь, для підсилення цього сюжету та для проекції його на сьогодення, щоб показати, що історія повторюється.
Ця знайома нам фраза була лише лінгвістичною прикрасою історичних доповідей, про повторюваність історичних подій, до моменту виникнення фотографії. Починаючі з перших дагеротипів Жака Дагерра, перебіг історії людство починає фіксувати на фото. І це фільмування не тільки визначних подій, а й повсякденного життя, оточення, особистих історій. Носієм такої фіксації стає фото листівка, фото картка.
Понад сто років тому в 1878 р на всесвітньому поштовому конгресі в Парижі був прийнятий стандартний розмір листівок – 9х14 см, пропорції цього формату, стиль оформлення та колористика збережені в представлених роботах.
Ретро-світлини зачаровують – це такий собі портал у минуле, де можна розгледіти чим і як жили люди понад сто років тому, ще цікавіше розглядати самих людей, їх портрети, придумувати їх долі, їх характери. При перегляді листівок ми бачимо, що саме характерні риси в обличчях і є повторювальним елементом від давнини до сьогодні.
Запрошуємо відвідати експозицію 21.03 – 23.04.2023 

Локацыя : Art Salon Veles

Час: ВІВТОРОК, 21 БЕРЕЗНЯ 2023 Р. О 17:00 – 19:00

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button