Нова площа Св. Антонія. Облаштування вуличного простору. Воркшоп


12-18 вересня 2022 року 
вібудеться воркшоп “Нова площа Св. Антонія. Облаштування вуличного простору”.

Проєкт відбуватиметься в межах Європейського тижня мобільності. Ми працюватимемо над громадським простором на перетині вулиць Личаківської та Солодової.

Європейський тиждень мобільності — тиждень заходів для покращення безпечних та екологічних способів пересування і міського простору.

Історично ця площа носила ім’я Св. Антонія. Відповідно була названа і примикаюча вулиця, нині перейменована у вул. Заньковецької, і костел 1739 року.

У радянський час, на контрасті з історичним костелом, навпроти з’явився ринок з модерністичними мозаїками на фасаді.

Останні роки перетин вулиць з насиченим шумним трафіком і хаотично запаркованими авто на узбіччях, не створював відчуття комфортного і безпечного місця. Після унеможливлення паркування тактичними засобами, узбіччя все ще залишаються неосвоєними і не грають з тротуаром як єдиний простір.

Протягом кількох вечірніх годин ми спостерігали за людським трафіком на площі і дійшли висновку, що локація може працювати як важлива відпочинкова точка на транзиті. Також, вона може співпрацювати з громадськими функціями довкола, як от існуючий храм та ринок.

Тож, ми запрошуємо фахів/-чинь та студент/-ок дослідити площу в контексті району і спільно спроектувати громадський простір.

На воркшопі ми працюватимемо з темами:

  • планування території;
  • вуличні меблі;
  • шумозахист;
  • озеленення.

Робота вестиметься у після робочі години 12-18 вересня.

Є профільний досвід роботи чи наснага? Реєструйся за посиланням!

https://forms.gle/Lh9bKUGhXaZcf7qi9

Після проведення етапу проектування ми змайструємо запроектоване спільно з проектант/-ками та мешкан/-ками району.

Ще раз. Запрошуємо усіх охочих. З досвідом чи без.

Хочеш взяти участь? Заповнюй форму. Є питання? Пиши нам в особисті.

А у неділю, 18 вересня, усіх чекає додаткова приємність — слідкуйте за нами на сторінці у Facebook.

«Європейський тиждень мобільності’22» у Львові організовує команда «Департаменту мобільності ЛМ» разом з КУ «Інститут міста» за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine GmbH та TUMI (Transformative Urban Mobility Initiative).
Партнери події: Управління транспорту ЛМР, ЛКП «Львівелектротранс», Холдинг емоцій FEST, Управління патрульної поліції у Львівській області.

Час проведення: 12-18 вересня 2022 року.

Місце проведення: вул. Личаківська.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button