Елітний будинок у Тернопільській області

Рейтинг проекту: 
81

Архітектурний проект житлового будинку еліт-класу у Тернопільській області. (ЖБО)

Невелика ділянка на крутому схилі у горбистій місцевості Подільської височини серед мальовничої природи з існуючим заїздом у верхній частині.

Простір будинку формується нетипово. Вхідна зона та приватний простір (спальні, гардеробні, санвузли, кабінет) зосереджені на другому поверсі. Перший поверх об’єднує відпочинкову та гостьову зони. На ньому також влаштована дворівнева вітальня з каміном (об’єднана з кухнею).

Спортзал та басейн мають великі скляні двері, через які видно мальовничу місцевість і пагорби, а влітку вони відкриваються, об’єднуючи внутрішній простір будинку із зовнішнім. З метою раціонального використання площі будинку, було прийнято рішення замість звичного гаража влаштувати накриття для автомобілів.

Вхідна частина будинку організована закритою від стороннього ока для забезпечення приватності, а всі кімнати зорієнтовано на мальовничий краєвид місцевості так, щоб людина, перебуваючи в будинку чи плаваючи в його басейнах, відчувала себе окремо від цивілізації, відпочиваючи душею та насолоджуючись єднанням з природою.

Автор проекту: Коссак Маркіян

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.