Засідання №17 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури від 21.11.2018

Засідання №17 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури від 21.11.2018

21 листопада 2018 року у великій сесійній залі відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради № 17 від 21.11.2018.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Розгляд містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками будівництва багатоквартирного житлового будинку з паркінгом на вул. Мечнікова, 16 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд.

Схема генплану
 
Візуалізація
 

2. Розгляд історико-містобудівного обґрунтування будівництва багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону України та членів їх сімей з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. І. Мечникова, 16 а у м. Львові.

Пропозиції формування території забудови
 
Аналіз візуального сприйняття проектованого об'єкту
 

3. Розгляд містобудівного розрахуноку на об'єкт будівництва: "Реконструкція існуючої будівлі із розширенням за рахунок надбудови на вул. В. Антоновича, 115 у м. Львові".

Схема генплану
 
Паспорт опорядження фасадів
 

4. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. П. Карманського, 7 а, у м. Львові.

Схема генплану
 
Візуалізація
 

5. Розгляд надбудови приміщень офісного призначення за адресою м. Львів вул. Наукова, 43 а.

Опорний план
 
Візуалізації
 

6. Розгляд містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками будівництва офісної будівлі з кафе-баром із знесенням існуючої будівлі на вул. Антоновича, 112 а в м. Львові.

Схема генплану
 
Візуалізація

 

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.