Замок Свірж - Замок майбутнього

Замок Свірж - Замок майбутнього

30 листопада 2018 року о 17:00 - 20:00 год відбудеться презентація концепції пристосування Замку Cвірж до сучасних потреб: "Замок Свірж - Замок майбутнього".

Це завершальна подія у рамках проекту “Замок Свірж. Генеза. Розробка концепції ревіталізації та пристосування замку”, що цього року виграв індивідуальний грант Українського культурного фонду. 

Команда представить результат своєї роботи над створенням Культурного центру Замок Свірж — інституції, що покликана стати майданчиком для нового культурного продукту — та поділиться планами на майбутнє. 

Організатори проекту: Культурний центр Замок Свірж, Національна спілка архітекторів України, арт-центр Я Галерея. 

За підтримки Українського культурного фонду.

Спікери: 

Світлана Тимків — директорка проекту Культурний центр Замок Свірж, про програмну діяльність культурного центру, аналітика осінніх подій у замку.

Павло Гудімов — куратор проекту, про планування простору Культурного центру, ландшафтний дизайн та замок, як новий формат заміської культури відпочинку.

Наталія Матлашенко — дослідниця, кураторка виставки “Замок Свірж. Генеза” та координаторка освітніх програм Культурного центру Замок Свірж, про виставку та наступні дослідження і програми замку.

Остап Решетило — доцент кафедри зоології ЛНУ ім. Івана Франка, про погляд еколога на Замок Свірж.

Богдан Гой — Голова Львівської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України, про співпрацю та маршрут Порохова Вежа — Замок Свірж.

Особливий гість:

Євген Соболевський — головний архітектор проекту з реставрації замку Свірж у 70-х -80-х рр. XX ст.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Фото із проекту "Замок Свірж "ландшафтного дизайнера Марина Крячко.

Час проведення: 30 листопада 2018 року о 17:00 - 20:00 год.

Місце проведення: Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова ВЕЖА, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.