Виставка «Володимир Богуславський. Малярство»

Виставка «Володимир Богуславський. Малярство»

24 жовтня 2018 року у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького відкрилася виставка «Володимир Богуславський. Малярство».

Це друга персональна виставка відомого львівського живописця у залах Галереї. Перша виставка під назвою «Синє» відбулась 2014 року. Окрім того, роботи митця брали участь у тематичних виставках Галереї «Сутінки» (2013) та «Світ кота» (2015).

На цьогорічній виставці «Малярство» будуть репрезентовані різні роботи автора, в тому числі й картини останніх років, які демонструватимуться вперше.

Володимир Богуславський працює практично у всіх жанрах живопису – це натюрморти, портрети, пейзажі, абстрактні композиції. Митець, незважаючи на великий стаж творчості, є у постійному пошуку і експерименті. 

Богуславський не просто художник, він художник-філософ, мислитель, інтелектуал і споглядач. Проте сам митець зазначає, що його роботи самі говорять за себе, тому вважає зайвим ускладнювати їх сприйняття мистецтвознавчими концепціями чи тлумаченнями. Це дає можливість глядачам самостійно вести творчий діалог з роботами Володимира Богуславського і знайти в них щось своє і, таким чином, бути співтворцем.

Куратори: Sasha KalinichenkoOlena Kis Fedoruk.

Місце проведення: Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького, м. Львів, вул. Стефаника, 3.

Час проведення виставки: 24 жовтня - 25 листопада 2018 року.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.