Виставка Віктора Москалюка «Живопис»

Виставка Віктора Москалюка «Живопис»

17 червня 2022 року відбулося відкриття виставки Віктора Москалюка «Живопис».

Культура – це те унікальне, що робить нас людьми. Ми не можемо змусити замовкнути артилерію, але можемо підсилити голос мистецтва, та підтримати тих, хто його творить тут і зараз.

Як сказав сам митець:
«Життя швидкоплинне, а мистецтво – вічне! Війна перекреслює такі думки. У мене в східних музеях Луганська зберігались картини. Музеї знищені, а твори, можливо, вкрадені, спалені, скалічені. Їх вже немає, вони не існують. Ось і вічність мистецтва.

Мистецтво живе на тонких дотиках душі і серця, на їх гармонії, на синтезі чуттів, розумінь, любові та вірності.
Війна живе за іншими принципами: смерті, руїни, зради, принижень, скорботи і втрат самого життя. Війна – це неприпустиме знущання над Землею і Людьми.

Але ми не здаємось. Люди продовжують жити, а митці – творити. Адже завтра для когось зійде сонце, а окремі – вночі побачать місяць, а вибрані – вип’ють вина. Вірні – помоляться і підуть сіяти пшеницю, щоб спекти хліба для дітей…».

Віктор Москалюк – український живописець, педагог. Заслужений діяч мистецтв України. Народний художник України (2017). Проживає у Львові, працює в галузі станкового монументального живопису. Лауреат премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури ім. Івана Труша (2012), володар гран-прі Міжнародного Салону Мистецтв Ліон-Франція. Викладач Львівської національної академії мистецтв, професор, завідувач кафедри.

Час проведення: 17 червня - 21 серпня 2022 року.

Місце проведення: експозиційні зали другого поверху Палацу Потоцьких, м. Львів, вул. Коперника, 15.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.