Виставка Олександри Диди «В’язані фантазії»

Виставка Олександри Диди «В’язані фантазії»

21 листопада 2015 року о 15.00 год. в Пороховій вежі (м. Львів, вул. Підвальна 4) відбудеться відкриття виставки  творів Олександри Диди «В’язані фантазії».

Роботи, представлені на виставці, створені впродовж 2011-2015 років, виконані в ориґінальній техніці текстильної пластики. Їх особливістю є те, що вони не робляться за схемою. Авторка ніби ліпить форму з ниток, покладаючись виключно на свої відчуття. Поряд з картинами також представлені авторські ляльки, в основу виготовлення яких покладено народний принцип ляльки-мотанки, котрий авторка творчо інтерпретувала.

Олександра не любить масштабних проектів. Усі її твори порівняно невеликі за розмірами. Це зумовлено як особливостями матеріалу, так і любов’ю авторки до деталей і камерності.

Виставка «В’язані фантазії» дозволить Вам пірнути у затишний і м’який світ, в якому реальність стає казкою, а казка матеріалізується.

Олександра Дида народилася у Львові 1988 року. Навчалася у Львівській академічній гімназії, пізніше вступила до Національного університету «Львівська політехніка» на спеціальність архітектура. Отримавши диплом (з відзнакою) маґістра архітектури, продовжила студії в аспірантурі при рідному університеті. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію і зараз викладає у Львівській політехніці на кафедрі архітектурного проектування.

Виставка триватиме з 21 листопада до 6 грудня 2015 року.

Час роботи: понеділок-п’ятниця з 12.00 до 18.00 год.
 

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.